Wczytuję dane...
AKAI MPK MINI MK II - Loopcolud

Do 31.10.2018 kup MPK Mini MKII lub MPK Mini MKII LE White i zyskaj wyjątkową bibliotekę brzmień wielkości 1.5 GB z Loopcloud oraz kupon o wartości 15 dolarów, który możesz zrealizować na stronie Loopcloud i Loopmasters.

Twoje produkcje wymagają inspirujących brzmień wysokiej jakości, koniec kropka!

Do 31.10.2018 nowi i obecni użytkownicy MPK Mini MKII i MPK Mini MKII LE White otrzymują z Loopmasters wyjątkową, różnorodną bibliotekę brzmień o wielkości 1,5 GB oraz kupon o wartości 15 dolarów do zrealizowania na stronie Loopcloud lub Loopmasters.

Od głębokich linii basu i eterycznych akordów po zmysłowe melodie i mocne bębny – Loopcloud gwarantuje przeniesienie Twoich produkcji na nowe, niezbadane wyżyny, zapewniając jednocześnie idealną platformę do rozpalania kluczowych i wstępnych pomysłów.

Inteligentne tagowanie, funkcje odsłuchiwania, automatyczne dopasowywanie tonacji i ultraintuicyjny interfejs graficzny – połączenie tego wszystkiego daje Ci dostęp w czasie rzeczywistym do milionów sampli z poziomu wybranego przez Ciebie programu DAW.

MPK Mini MKII i MPK Mini MKII LE White | Przejmij kontrolę w każdym miejscu!

Bądź mobilny bez utraty kontroli. Limitowana edycja Akai Professional MPK Mini MKII LE White i MPK Mini MKII to ultrakompaktowe klawiatury sterujące stworzone dla producentów i podróżujących muzyków. Dzięki zestawowi skoncentrowanych na produkcji muzyki regulatorów sprzętowych, umieszczonych w cienkiej, ultraprzenośnej obudowie, MPK Mini MKII i MPK Mini MKII LE White pozwala na nagrywanie, komponowanie i występowanie z użyciem instrumentów wirtualnych, wtyczek efektowych i programów DAW zawsze, gdy pojawi się inspiracja.

Loopcloud – odsłuch milionów brzmień bezpośrednio z Twojego programu DAW

Loopcloud to aplikacja połączona z chmurą do bezproblemowego przeglądania, streamingu i importowania sampli, loopów oraz brzmień do programu DAW. W Loopcloud możesz natychmiast przeszukiwać ogromny katalog sampli oznaczonych według m.in. gatunku, tonacji i typu; modyfikować tempo i wysokości dźwięku sampla w czasie rzeczywistym w celu przesłuchania go w Twoim projekcie; możesz nawet odsłuchać próbkę one-shot w ustawionych rytmach, wszystko w pełnej synchronizacji z Twoim projektem. Jak zatem Loopcloud może zmienić Twój sposób pracy?

Przesłuchiwanie miliona brzmień
Teraz dostępny jest Loopcloud 2.0, który pozwala na przesłuchiwanie nagradzanego katalogu Loopmasters w Twoim DAW, w idealnej synchronizacji z Twoimi projektami za darmo! Teraz możesz przejrzeć milion brzmień stworzonych przez najlepszych artystów na świecie – bez względu na to, czy jesteś ich właścicielem, czy nie – bezpośrednio z chmury. Płać tylko za to, czego potrzebujesz. Gdy się na coś zdecydujesz, po prostu przeciągnij to do swojego projektu!

Kupuj pojedyncze próbki, kilka wybranych lub całe paczki
Świat muzyki się zmienia i tak samo zmienia się Loopmasters. Loopcloud 2.0 umożliwia kupowanie tylko poszczególnych sampli, których odsłuchałeś, jak również pełnych paczek czy folderów brzmień. Proste, bezproblemowe i niekłopotliwe! Przeglądaj sample bezpośrednio w aplikacji bez konieczności otwierania przeglądarki, pobierania i rozpakowywania.

Auto Keymatch i lepsze tagowanie
Dzięki obszernej aktualizacji tagowania i nawigacji Loopcloud 2.0 jeszcze bardziej ułatwia znalezienie brzmień, których szukasz. Dzięki nowej funkcji Auto Keymatch każda próbka może zostać automatycznie przetransponowana, co sprawi, że będzie pasować do Twojego projektu niezależnie od jego oryginalnej tonacji.

Płynna integracja
Loopcloud 2.0 łączy się teraz z Twoim programem DAW automatycznie, aktualizuje się sam i działa 4 razy szybciej. Lepsza optymalizacja wszystkich elementów sprawiła, że Loopcloud jest bardziej intuicyjny, inspirujący i, co najważniejsze, przyspiesza Twoją pracę!

Darmowe brzmienia dla każdego
Co tydzień każdy użytkownik dostaje solidną porcję materiału do tworzenia muzyki, który dodawany jest do jego kolekcji od razu po uruchomieniu Loopcloud.

Najlepszy duet!

Dzięki połączonym siłom Loopcloud i Akai Professional, łatwość przenoszenia MPK Mini MKII oraz wygoda tego ogromnego systemu zarządzania i katalogowania sampli bazującego na chmurze zapewnia muzykom i producentom najlepsze środki do nieograniczonej produkcji mobilnej!
Zmień swój sposób pracy i doświadcz nowej generacji zarządzania samplami z Loopcloud i MPK Mini MKII – nie zawiedziesz się!

.