Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.49 PLN
Producent: Dixon
Oblicz ratę

Już od ponad 30 lat DIXON uznawana jest za czołową markę w branży instrumentów muzycznych. DIXON wytwarza i oferuje na całym świecie szeroki wybór różnorodnych produktów muzycznych. Jej oferta znana jest zarówno z wysokiej jakości produktów perkusyjnych jak również statywów i akcesoriów scenicznych.

 Oferta perkusyjna firmy DIXON obejmuje m.in. zestawy perkusyjne, werble, pojedyncze bębny, statywy, ramy perkusyjne, stopy, stołki oraz niezwykle bogaty wybór drobnych akcesoriów i części niezbędnych w codziennej pracy każdego perkusisty.

 Bogate doświadczenia zebrane przy wytwarzaniu zarówno produktów oznaczonych własną marką, jak i OEM-owych, produkowanych dla czołowych producentów w branży a także intensywna współpraca z profesjonalnymi muzykami z całego świata, umożliwiły opracowanie i rozwijanie własnych, unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, potwierdzonych licznymi patentami międzynarodowymi.

 Najwyższą jakość i niezawodność produktów marki DIXON gwarantują bezkompromisowe kryteria doboru materiałów oraz rygorystyczne normy jakościowe. Logo DIXON od lat kojarzone jest niezmiennie z wytrzymałością i trwałością - kluczowymi cechami nie tylko w przypadku profesjonalnego sprzętu perkusyjnego.


 

 Stopa podwójna z pojedynczym łańcuchem. Wygodny system montowania do obręczy centrali, stabilna dzięki kolcom, regulacja siły naprężenia sprężyn. Doskonała jakość w dobrej cenie. 

 

  SPECYFIKACJA:

  • Pojedynczy łańcuch
  • Platforma pod lewym pedałem
  • Regulacja napięcia sprężyny
  • Kolce zapobiegające przesuwaniu się pedałów
.