Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Joyo
Oblicz ratę

JOYO Clean Glass to efekt gitarowy typu amp simulator, który pozwala zagrać krystalicznie czyste tony znane z kalifornijskich, klasycznych, zabytkowych już wzmacniaczy. Lecz ten pedał potrafi zrobić więcej. Zapewnia solidną dawkę wzmocnienia i może dostarczyć niesamowite wiodące dźwięki. Niezależnie czy podłączysz go bezpośrednio pod mikser, interfejs audio lub wzmacniacz, Clean Glass zostanie kreatywnym narzędziem w Twoim arsenale.

 

 Seria Ironman charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, perfekcyjnym wykonaniem oraz specjalnie zaprojektowaną ruchomą pokrywą potencjometrów, która chroni potencjometry przed uszkodzeniami oraz niepożądanym przestawieniem ustawień. 

 
 Wygląd każdego z efektów serii Ironman to świadomy design na wzór głowy jednego z najbardziej rozpoznawalnych super bohaterów z komiksów znanego amerykańskiego wydawnictwa. Tak jak pancerz Ironmana, obudowa wykonana jest z grubej odlewanej warstwy metalu, co wpływa na trwałość efektów JOYO serii Ironman. Każdy efekt z serii Ironman posiada przełącznik true bypass, co wpływa znacząco na jakość brzmienia przy dużej ilości łączonych efektów w pedalboardzie. Gałki potencjometrów w serii Ironman są wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wyróżniają się doskonale przemyślanym kolorem i rozmiarem gałek, co wpływa na doskonałą widoczność ustawień brzmienia podczas użytkowania efektu. Specjalne diody, umiejscowione na metalowej obudowie obok gałek potencjometrów informują użytkownika o włączeniu efektu, natomiast po zamknięciu pokrywy podświetlają napis JOYO. Każdy z efektów JOYO Ironman oferuje najwyższą jakość brzmienia, dzięki najwyższej jakości miniaturowym komponentom elektronicznym zmieszczonym w obudowie o tak małych rozmiarach. Wystarczy wziąć jakikolwiek efekt z serii Ironman by przekonać się jak doskonale wykonane są te efekty, a podłączenie tych efektów do wzmacniacza da dowód na to iż produkcja JOYO na dalekim wschodzie nie odbiega od najwyższych światowych standardów, a nawet w niektórych momentach przewyższa je.

 SPECYFIKACJA:

  • Joyo JF-307 Clean Glass
  • Symulator umożliwiający odtworzenie krystalicznie czystego brzmienia z którego słyneły Kalifornijskie wzmacniacze
  • Kontrola: Volume, Drive, Tone oraz Voice
  • True Bypass
  • Niewielkie wymiary: 73 x 38 x 50mm
  • Metalowa obudowa z zamykaną klapką chroniącą potencjometry
  • Zasilanie: 9V AC Adapter
  • Waga: 0.3kg

Podobne produkty
.