Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Joyo
Oblicz ratę

JOYO Bullet Metal to najlepszy przyjaciel każdego metalmaniaka. Struny staną się spustem i po ich dotknięciu kule wystrzelą z magazynka i wyzwolą metalową furię pełną mocy i precyzji. Bullet Metal został zbudowany na wzór bramki w celu likwidacji niepotrzebnych szumów w brzmieniu okraszonym dużą ilością gainu. Oczywiście, wbudowana bramka jest w pełni kontrolowana za pomocą oddzielnego potencjometra. Podłącz Bullet Metal i zadziw wszystkich swoim brzmieniem, brzmieniem prawdziwego metalowca. Doskonały efekt dla fanów PANTERY

 

 Seria Ironman charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, perfekcyjnym wykonaniem oraz specjalnie zaprojektowaną ruchomą pokrywą potencjometrów, która chroni potencjometry przed uszkodzeniami oraz niepożądanym przestawieniem ustawień. 

 
 Wygląd każdego z efektów serii Ironman to świadomy design na wzór głowy jednego z najbardziej rozpoznawalnych super bohaterów z komiksów znanego amerykańskiego wydawnictwa. Tak jak pancerz Ironmana, obudowa wykonana jest z grubej odlewanej warstwy metalu, co wpływa na trwałość efektów JOYO serii Ironman. Każdy efekt z serii Ironman posiada przełącznik true bypass, co wpływa znacząco na jakość brzmienia przy dużej ilości łączonych efektów w pedalboardzie. Gałki potencjometrów w serii Ironman są wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wyróżniają się doskonale przemyślanym kolorem i rozmiarem gałek, co wpływa na doskonałą widoczność ustawień brzmienia podczas użytkowania efektu. Specjalne diody, umiejscowione na metalowej obudowie obok gałek potencjometrów informują użytkownika o włączeniu efektu, natomiast po zamknięciu pokrywy podświetlają napis JOYO. Każdy z efektów JOYO Ironman oferuje najwyższą jakość brzmienia, dzięki najwyższej jakości miniaturowym komponentom elektronicznym zmieszczonym w obudowie o tak małych rozmiarach. Wystarczy wziąć jakikolwiek efekt z serii Ironman by przekonać się jak doskonale wykonane są te efekty, a podłączenie tych efektów do wzmacniacza da dowód na to iż produkcja JOYO na dalekim wschodzie nie odbiega od najwyższych światowych standardów, a nawet w niektórych momentach przewyższa je.

 

  SPECYFIKACJA:

  • Joyo JF-321 Bullet Metal
  • Doskonały dla fanów PANTERY
  • Kontrola: Tone, Gate, Volume, Gain
  • True Bypass
  • Wbudowana bramka szumów
  • Niewielkie wymiary: 73 x 38 x 50mm
  • Metalowa obudowa z zamykaną klapką chroniącą potencjometry
  • Zasilanie: 9V AC Adapter
  • Waga: 0.3kg

Podobne produkty
.