Wczytuję dane...
M-Audio - wtyczki

Od 2.11.2018 od 31.01.2019 nowi i obecni użytkownicy klawiatur M-Audio serii Keystation MK3, CODE (Black) i Hammer 88 będą uprawnieni do pobrania za darmo uznanego i nagradzanego wirtualnego instrumentu Addictive Keys: Studio Grand firmy XLN Audio. Instrument odtwarza reakcję, dynamikę i charakter legendarnego fortepianu Steinway Model D.

Firma XLN Audio to szwedzki producent oprogramowania skierowanego na rynek pro audio. Tworzone przez firmę narzędzia są bardzo inspirujące, potężne, a przy tym proste w użyciu. Nagradzane wirtualne instrumenty Addictive Keys oraz Addictive Drums posiadają ogromną bibliotekę brzmień od smooth jazzu po ciężki metal.

Fortepian koncertowy Model D marki Steinway to podstawowy i oczywisty wybór dla wielu pianistów. Znany jest z unikatowego charakteru i niezrównanego brzmienia. Podczas kreowania Studio Grand Addictive Keys przesłuchano ponad 10 fortepianów Steinway zanim znaleziono ten jeden o najbardziej pożądanym charakterze: krystalicznie czysta i otwarta barwa z idealnie zrównoważonym rezonansem. Wszyscy producenci rozumieją, że dopasowanie fortepianu w miksie może być trudne i często kończy się kompromisem, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Oferując precyzyjną konfigurację nagrywania w Addictive Keys, a także opcję miksowania i dopasowywania mikrofonów, Studio Grand z pewnością doskonale pasuje do każdego stylu produkcji lub scenariusza występu na żywo.

Seria klawiatur M-Audio Keystation MKIII

Klawiatury sterujące MIDI Keystation MKIII to najnowsza wersja serii najlepiej sprzedających się na świecie klawiatur w swojej klasie. Wyposażone są w dynamiczne, wrażliwe na nacisk klawisze oraz kompleksowe kontrolery, które poszerzają zakres możliwych do zagrania dźwięków, możliwości ekspresji i usprawniają pracę podczas nagrywania. Posiadają ergonomiczne koła pitch-bend i modulacji do ekspresyjnej gry, suwak Volume do lepszej regulacji wtyczek, przyciski transportu i przyciski kierunkowe do sterownia każdym programem do nagrywania/DAW. Kompaktowe, lekkie i wytrzymałe klawiatury Keystation są idelane dla podróżujących muzyków, którzy chcą przejąć dowodzenie nad oprogramowaniem muzycznym podczas występów lub dla producentów, którzy chcą dodać do swojego studia intuicyjny kontroler MIDI z klawiaturą o naturalnym wyczuciu.

Seria klawiatur M-Audio CODE (Black)

Seria klawiatur sterujących Code to rodzina w pełni wyposażonych modeli, łączących w sobie moc i wydajność, pozwalające na wyciągnięcie maksimum możliwości z Twojego oprogramowania muzycznego i sprzętu MIDI. Seria Code oferuje kilka dobrze przemyślanych elementów ułatwiających tworzenie i występowanie na scenie. Klawiatura nie powinna stanowić przeszkody w kreacji muzycznej. Przeciwnie, powinna działać jako bezpośrednie przedłużenie Twoich myśli, zapewniając natychmiastowe, precyzyjne i jasne wyrażanie muzycznych pomysłów. Seria Code ma zupełnie nowe klawiatury z równą i precyzyjną akcją. Klawisze o naturalnym profilu są czułe zarówno na siłę uderzenia, jak i docisku, zapewniając maksimum możliwości ekspresji. Seria Code oferuje najwyższy, profesjonalny poziom sterowania i czucia klawiatury, w połączeniu z niezwykle wszechstronnym zestawem funkcji i dołączonym oprogramowaniem.

Klawiatura M-Audio Hammer 88

Hammer 88 to bezkompromisowa, wysokiej klasy klawiatura sterująca, idealna dla profesjonalnych i półprofesjonalnych pianistów lub uczniów, poszukujących realistycznego czucia gry jak na prawdziwym fortepianie. Współpracuje z instrumentami wirtualnymi lub modułami brzmieniowymi. Sercem klawiatury jest 88 dynamicznych, w pełni ważonych klawiszy z mechanizmem młoteczkowym, gwarantujących dokładne uchwycenie każdego najmniejszego niuansu Twojej gry, zapewniających przy tym niezrównaną reakcję tradycyjnego fortepianu – klasyczne „czucie” gry, połączone z bezkonkurencyjnymi możliwościami brzmieniowymi instrumentów wirtualnych. Jest to idealne połączenie dla pianistów i producentów, pozwalające na niespotykane dotąd doświadczenie kolekcji wtyczek.

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować produkt na stronie M-Audio.

.