Wczytuję dane...
Termin dostawy 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Proel
Oblicz ratę

Znane na całym świecie urządzenia z logo PROEL, wchodzą w skład sprzętu używanego przez najpoważniejsze firmy nagłośnieniowe i oświetleniowe. Stanowią one ważny składnik wielu instalacji stałych. Początki Proela sięgają roku 1991. Wówczas to Fabrizio Sorbi, człowiek o dużym doświadczeniu w branży, wraz z pięcioma osobami założył w Sant'Omero firmę specjalizującą się produkcją profesjonalnego sprzętu audio. Podejście i trafnie dobrana oferta pozwoliły na niezwykle szybki rozwój firmy. Obecnie Proel S.p.A. zatrudnia ponad stu pracowników i jest wiodącym producentem systemów nagłośnieniowych i oświetleniowych, instrumentów oraz sprzętu scenicznego i studyjnego. 

Know-how włoskich inżynierów podparte jest doświadczeniami znanych producentów kooperujących z PROEL. W urządzeniach montowane są podzespoły takich firm jak Eighteen Sound czy B&C Speakers.


Przenośne systemy nagłośnieniowe serii FREE to przede wszystkim ogromna łatwość użytkowania i bezproblemowy transport. Przenośnie systemy nagłośnieniowe Proela spodobają się zarówno muzykom, realizatorom dźwięku, jak również wszystkim innym użytkownikom poszukującym niewielkiego przenośnego nagłośnienia.

 W zestawach znajdują się m.in.: 

  •  bogato wyposażone w liczne funkcje miksery z cyfrowymi efektami
  •  odtwarzacze plików audio
  •  wydajne i nowoczesne wzmacniacze
  •  szerokopasmowe kolumny 
  •  wysokiej jakości okablowanie (w wybranych modelach) 

 

 Systemy - pomimo swoich niewielkich rozmiarów, nieskomplikowanej instalacji i łatwości użytkowania oferują: ogromną ilość funkcji i zaskakująco wysokiej jakości - jak dla tego rodzaju systemów –  dźwięk. Zestawy głośników wraz z wielokanałowymi mikserami są poręczne i łatwe w transporcie oraz instalacji.


FREEPASS8USB - Uniwersalny system nagłośnieniowy z wbudowanym odtwarzaczem MP3 i portem USB. Moc 2 x 250W.

FREEPASS8USB to uniwesalny system audio. Łatwy transport i walory użytkowe spodobają się wszystkim: zarówno muzykom, jak i realizatorom dźwięku.

 

 W zestawie znajdują się: 

  •     Bogato wyposażony, odłączany od modułu kolumny - mikser
  •     Wzmacniacz mocy 2x 250 W
  •     Dwie szerokopasmowe kolumny 8"LF + 1"HF
  •     Wysokiej jakości okablowanie


.